За день продали 65 кг яблук, що становить 5/13 (п'ять тринадцятих) маси усіх яблук, завезених до

магазину. Скільки кілограмів яблук було завезено?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.

Ответ:

169 кг

Пошаговое объяснение:

65 : 5/13 = 65*13:5=169 (кг) було завезено

Отвечает Алексеева Алёна.

Ответ:

169 кг

Пошаговое объяснение:

65 : 5/13 = 65 * 13/5 = 13 * 13/1 = 169/1 = 169 (кг) - яблок завезли всего в магазин