У магазин було завезено для продажу яблука і груші.причому груші становили 23% завезених

фруктів.Яблук було завезено на 97.2 кг більше ніж груш.Скільки яблук і груш було завезено до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Герштейн Семён.

Відповідь:

100-23=77% становили яблука

77-23=54% яблук більше

97.2*100:54=180кг фруктів всього

Покрокове пояснення: