Розкрий дужки і знайди значення виразу (х-у) + (3 - х) - (7 - у) - (у - х)​


Ответы на вопрос

Отвечает Khomichuk Valeriya.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х-у) + (3 - х) - (7 - у) - (у - х)​ = x - y + 3 - x - 7 + y - y + x = x - y - 4