Помогите пж дам 55 балов З поля площею 3,8 га зібрали 93,1 ц зерна. Яка урожайність зернових на

цьому полі (у ц/га)

Ответы на вопрос

Отвечает Зундо Артем.

Ответ:

З поля площею 3,8 га зібрали 93,1 ц зерна. Яка урожайність зернових на цьому полі (у ц/га)? 93,1 : 3,8 = 24,5 (ц/га) – урожайність зернових. Відповідь: 24,5 ц/га.

Отвечает Chemeris Oleg.

Ответ:

24,5 ц/га

Пошаговое объяснение:

93,1 : 3,8 = 24,5 (ц/га) - урожайность