1.Знайди значення виразу: 1) (32,526 : 3,9 + 2,26) • 5,4; 2) (2,4 • 1,23 - 1,937) : 3,5; 2. У

першому пакеті 8,96 кг борошна, що в 1,6 раза більше, ніж у другому. Скільки кілограмів борошна у двох пакетах?

Ответы на вопрос

Отвечает Saule Saule.

Пошаговое объяснение:

1

1) 32,526 : 3,9 = 8,34

2) 8,34 + 2,26 = 10,6

3) 10,6 * 5,4 = 57,24

2

1) 2,4 * 1,23 = 2,952

2) 2,952 - 1,937 = 1,015

3) 1,015 : 3,5 = 0,29

Задача:

1) 8,96 : 1,6 = 5,6 (кг) - муки во 2 пакете

2) 8,96 + 5,6 = 14,56 (кг) - муки в двух пакетах