Срочно!!! У двох мішках було порівну яблук. Після того як із пер-шого мішка взяли 50 яблук, а з

другого — 90, у першому мішку яблук стало втричі більше, ніж у другому. Скільки яблук було в кожному мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Семенко Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай по x яблук було спочатку в кожному ящику.Тоді:

У першому мішку х-50

У другому мішку: 3(х-90).Маємо рівняння:

x-50=3(x-90)

x-50=3x-270

2x=220

х=220:2

х=110.

Відповідь: у кожному ящику було по 110яблук.