Допоможіть рішити 2 задачі. 1. У першому мішку було в 4 рази більше моркви, ніж у другому. Коли з

першого мішка взяли 10 кг моркв, а в другий досипали 5 кг, то в обох мішках моркви стало порівну. Скільки кг моркви було в кожному мішку спочатку? 2. В одному контейнері було 200 кг яблук, а в другому 120 кг. З першого брали щодня, а з другого по 25 кг. Через скільки днів у першому контейнері залишиться в 4 рази більше яблуе, ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Иван.

1. 1 мішок - 4х 4х-10

2 мішок - х х+5

1)4х-10=х+5

4х-х=5+10

3х=15

х=15:3

х=5 - у 2 мішку спочатку

2)5×4=20кг