1). Градусна міра одного з кутів, що утворилися при перетині двох паралельних прямих січною,

дорівнює 140°. Знайдіть градусні міри решти семи кутів. 2). Різниця двох кутів, які утворилися при перетині двох прямих, дорівнює 20°. Знайдіть більший з цих кутів. 3). Один із внутрішніх односторонніх кутів при паралельних і січній у 17 разів менше від i другого. Знайдіть більший із цих кутів. (если не сложно, то можно написать на листке)..​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Михаил.

1) Один з кутів отриманих при перетині з двох паралельних прямих з січною дорівнює 140 градусів знайдіть інші

Відповідь на питаннявідповідь на питання дан Kolbasohka

Нехай кут 1 = 140⁰. Кут 1 = кутку 4=140⁰, як ветикальні. Кут 1 + Кут 2 = 180⁰ (суміжні)⇒кут 2=180⁰-140⁰=40⁰. Кут 2 = кутку 3=40⁰, як вертикальні.

Кут 1=куту 6 = 140⁰, як навхрест лежать при A//B, і січною с.Кут 2=куту 5=40⁰, як навхрест лежать при A//B, і січною с. кут 6=куту 8 = 140⁰, як вертикальні. Кут 5 = Кут 7=40⁰, як вертикальні.

Відповідь: кути 1, 4, 6, 8 = 140⁰. Кути 3, 2, 5, 7 = 40⁰

3)сумма внутренних односторонних углов при параллельных прямых и секущей =180

х=1угол

17х=2угол

х+17х=180

18х=180

х=180÷18

х=10

10×17=170

10+180=180

ответ углы= 10, 170