За три дні на шахті видобули 2069,1 т вугілля. За перший день видобуток становив 604,25 т, а за

другий - на 50 т менше, ніж за перший. Скільки тонн вугілля видобули за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Андрей.

Ответ:

910,6 т

Пошаговое объяснение:

604,25 - 50 = 554,25 (т) за другий день

2069,1 - 604,25 - 554,25 = 910,6 (т) третій день