6. За три дні перевезли 120 т вугілля. За другий день перевезли на 5 т більше, ніж за перший, а за

третій - на 12 більше, ніж за другий. Скільки тонн вугілля перевозили кожного дня! Яке з рівнянь анг відповідає умові задачі, якщо через х позначено масу вугілля, перевезену за перший день? а) х + (х -5) + (х – 17) = 120; б) х + (х + 5) + (х + 17) = 120; в) х + (х + 5) + (х + 12 ) = 120; г) х + (х – 5) + (х – 17) = 120.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Уравнение соответствует условию задачи из варианта б.

x+(x+5)+(x+5+12)=120

3x+22=120

x=98/3=32 2/3 т угля перевезли в 1-й день.

32 2/3 +5=37 2/3 т угля перевезли во 2-й день

37 2/3 +12=49 2/3 т угля перевезли в 3-й день.