ПИТАННЯ:5/1 За три дні на шахті видобули 2069,1 т вугілля. За перший день видобуток становив 604,25

т, а за другий - на 50 т менше, ніж за перший. Скільки тонн вугілля видобули за третій день? розвязання преєднати​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерошина Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знаємо, що за перший день видобули 604,25 т вугілля, а за другий - на 50 т менше, тобто 604,25 - 50 = 554,25 т.

Залишилося витягнути кількість видобутого вугілля за третій день. За три дні видобули 2069,1 т вугілля, тому для знаходження кількості видобутого вугілля за третій день можемо скористатися формулою:

Кількість видобутого вугілля за третій день = загальний видобуток - видобуток за перший день - видобуток за другий день

Кількість видобутого вугілля за третій день = 2069,1 - 604,25 - 554,25 = 910,6 т

Отже, за третій день видобули 910,6 т вугілля.