У 6 класі 25 учнів, причому дівчат у 4 рази менше, ніж хлопців. скільки дівчат у класі?(скорочений

запис та нехай)

Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Андрей.

Відповідь:

5 дівчат

Покрокове пояснення:

Нехай х — кількість хлопчиків у класі, тоді кількість дівчаток у класі становить 1/4 цього або х/4. Ми знаємо, що загальна кількість учнів у класі 25, тому ми можемо скласти рівняння:

х + х/4 = 25

Множення обох сторін на 4 дає нам:

4x + x = 100

Спрощуючи цей вираз, отримуємо:

5x = 100

Поділивши обидві сторони на 5, ми отримаємо:

х = 20

Отже, у класі 20 хлопчиків, а дівчаток становить 1/4, тобто 5 дівчаток.

Отже, у класі 5 дівчат.

Отвечает Антонова Маша.

Ответ: дівчат 5, хлопців 20

Пошаговое объяснение:

дівчат-х

хлопців-4х

всього- 25

складаємо рівняння:

х+4х=25

5х=25

х=5- дівчат

хлопців-4х=4*5=20