Виконайте роботу з поясненням. Периметр трикутника дорівнює 30 см, одна його сторо- а см, друга b

см. Складіть вираз для знаходження третьої сторони трикутника. Обчисліть довжину третьої 5, b = 12. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сачук Настя.

13

Пошаговое объяснение:

Р=а+b+c

c=P-(a+b)

c=30-(5+12)

c=13