периметр трикутника дорівнює 30см,одна його сторона -а см друга-b cм.Складіть вираз для знаходження

третьої сторони трикутника .Обчисліть довжину третьої сторони якщо а=5,b=12​

Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.

Ответ:1) 3 сторона=Р-а-b

2) III сторона =Р-а-b=30 см-5см-12см=13 см

Пошаговое объяснение: