периметр трикутника дорівнює 30 см одна його сторона - а см друга b см складіть вираз для

знаходження третьої сторони трикутника обчисліть довжину третьої сторони якщо a дорівнює 5 b =12​

Ответы на вопрос

Отвечает Косов Илья.

Ответ:

13

Пошаговое объяснение:

P=a+b+c

c=P-(a+b)

c=30-5+12

c=13