Периметр трикутника дорівнює р см, одна сторона m см, друга сторона 29 см. Складіть вираз для

знаходження третьої сторони трикутника. Обчисліть довжину третьої сторони, якщо р = 54 см, m = 38 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ажібаева Молдир.

Ответ:

Пошаговое объяснение: вираз : p-(m+29)

Якщо p=54 c см, m=38 см, то p-(m+29) = 54-(38+29)= -9(см)

або я тупа, або приклад неправильно написаний.