Периметр трикутника дорівнює 97 см, одна сторона--а см друга сторона b см. Складіть вираз для

знаходження третьої сторони. Обчисліть довжину третьої сторони, якщо a = 32, b = 26см​

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Анжелика.

Ответ:

39см

Пошаговое объяснение:

P=a+b+c

c=P-a-b

c=97-32-26= 39см