Срочно! Знайди значення виразу 19,725:х+у, якщо х=2,5 у=8,82


Ответы на вопрос

Отвечает Шамрицкий Артём.
Щоб знайти значення виразу 19,725:×+y, потрібно підставити в нього значення × і у та виконати обчислення. Отже:

19,725 ÷ 2,5 + 8,82 = 7,89 + 8,82 = 16,71

Отже, значення виразу 19,725:×+y при ×=2,5 та у=8,82 дорівнює 16,71. можеш поставить пять звез если не тяжело:)