емешко ♡ до 20 Математика 5-Д клас hachandes Ш На конкурс шоколаду кондитерська фабрика вигото-

вила двi великі плитки шоколаду. Перша плитка була зроблена iз чорного шоколаду й мала розмiри 150 см х × 65 см × 10 см. Друга плитка була зроблена з біло- го шоколаду й мала розмiри 250 см х 50 см х 12 см. На скільки вiдрiзняються об еми даних шоколадних плиток? Про корисні властивості шоколаду та як його виготовляти можна прочитати в інтернеті.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыплакова Елизавета.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Об’єм першої плитки можна обчислити за формулою V1 = a1 × b1 × c1, де a1, b1 і c1 — довжина, ширина та висота першої плитки відповідно. Підставляємо дані: V1 = 150 см × 65 см × 10 см = 97500 см³.Об’єм другої плитки можна обчислити за формулою V2 = a2 × b2 × c2, де a2, b2 і c2 — довжина, ширина та висота другої плитки відповідно. Підставляємо дані: V2 = 250 см × 50 см × 12 см = 150000 см³.Отже, об'єм другої плитки більший за об'єм першої: 150000 см³ – 97500 см³ = 52500 см³. Таким чином, об'єм другої плитки відрізняється від об'єму першої на 52500 кубічних сантиметрів.