Запиши у кілограмах 21% від 29 т Відповідь: кг Запиши у копійках 35% від 7 грнВідповідь:

грнЗнайди кількість кілометрів, якщо 50% дорівнюють 700 мВідповідь: кмЗнайди кількість центнерів, якщо 28% дорівнюють 252 кгВідповідь: цСРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Андрей.

Ответ:

Запишемо у кілограмах 21% від 29 т:

21% = 21/100

21/100 * 29 т = 6.09 т

Відповідь: 6.09 т кг

Запишемо у копійках 35% від 7 грн:

35% = 35/100

35/100 * 7 грн = 2.45 грн

Відповідь: 2.45 грн

Знайдемо кількість кілометрів, якщо 50% дорівнюють 700 м:

50% = 50/100

50/100 * x км = 700 м

x км = 700 м / (50/100) = 700 м / 0.5 = 1400 м

Відповідь: 1400 м км

Знайдемо кількість центнерів, якщо 28% дорівнюють 252 кг:

28% = 28/100

28/100 * x ц = 252 кг

x ц = 252 кг / (28/100) = 252 кг / 0.28 = 900 ц

Відповідь: 900 ц