На будівництво привезли 600 кг фарби в однакових банках. Білої фарби привезли 28 банок, а зеленої -

12 банок. Скільки кг білої та скільки кг зеленої фарби привезли на будівництво?

Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

1) 28 + 12 = 40 (відер) – всього;

2) 600 : 40 = 15 (кг) – в одному відрі;

3) 28 • 15 = 420 (кг) – білої фарби;

4) 12 • 15 = 180 (кг) – зеленої фарби

Отвечает Lemak Vika.

Ответ:

420кг и 180кг

Пошаговое объяснение:

1) 28 + 12 = 40 (банок) - краски привезли всего

2) 600 : 40 = 15 (кг) - масса 1 банки краски

3) 28 * 15 = 420 (кг) - белой краски

4) 12 * 15 = 180 (кг) - зелёной краски