7. Розв'яжи задачу з поясненням. У будівельний магазин привезли 380 л фарби в однакових відрах.

Блакитної фарби було 40 відер, а білої 36. Скільки літрів білої фарби привезли в магазин? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вондок Ли.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40+36=76 ведер всего

380÷76=5 л краски в 1 ведре

36×5=180л белой фарби