На подарунок матусі Микита вирішив придбати набір посуду: два глечики та склянки. Він має 200 грн.

Ціна глечика 46,5 грн, а на решту хлопець має ку- пити склянки вартістю 17 грн за одну. Скільки склянок зможе купити Микита та яка сума грошей у нього залишиться? Відповідь записати у вигляді: - склянок; грн. Приєднати розв'язання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Есимбекова Аружан.

Візьмемо кількість грошей, яку Микита може витратити на склянки:

200 - 2 * 46,5 = 107 грн.

Розрахуємо, скільки склянок можна купити за цю суму:

107 / 17 = 6,29 (округлено до двох знаків після коми)

Микита може купити 6 склянок.

Залишок грошей у нього становитиме:

200 - 2 * 46,5 - 6 * 17 = 5 грн.

Отже, у Микити залишиться 5 грн.