336. Назви довжину і ширину кожного . Знайди їх периметри. телефон 6x 13 см планшет 19x24 cm •

Обчисли їх площу. комп'ютер 54x32 cm телевізор 96х54 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Катюша.

Ответ:

Для кожного з пристроїв:

Довжина помножується на ширину, щоб отримати площу.

Довжина і ширина додаються, щоб знайти периметр.

Телефон:

Довжина: 6 см

Ширина: 13 см

Периметр: 6 + 6 + 13 + 13 = 38 см

Площа: 6 * 13 = 78 см²

Планшет:

Довжина: 19 см

Ширина: 24 см

Периметр: 19 + 19 + 24 + 24 = 86 см

Площа: 19 * 24 = 456 см²

Комп'ютер:

Довжина: 54 см

Ширина: 32 см

Периметр: 54 + 54 + 32 + 32 = 172 см

Площа: 54 * 32 = 1728 см²

Телевізор:

Довжина: 96 см

Ширина: 54 см

Периметр: 96 + 96 + 54 + 54 = 300 см

Площа: 96 * 54 = 5184 см²

Пошаговое объяснение:

Отвечает Капралов Михаил.

обяснение

1)19845 2)45913)1079 4)10482