білий ведмідь важтьб 720кг а маса бурого становить 40%маси білого ведмедя обчисли масу бурого

ведмедя та вибери правельну відповить

Ответы на вопрос

Отвечает Головкина Калина.

Ответ:

Дано:

Маса білого ведмедя = 720 кг

Маса бурого ведмедя становить 40% маси білого ведмедя

Розв'язок:

Знайдемо, яка частка маси бурого ведмедя від маси білого ведмедя:

40% = 0.4

Знайдемо масу бурого ведмедя:

Маса бурого ведмедя = 0.4 × 720 кг = 288 кг

Відповідь: Маса бурого ведмедя дорівнює 288 кг.

Отвечает Дударь Злата.
Знайдемо масу бурого ведмедя, використовуючи відсоток від маси білого ведмедя:
Маса бурого ведмедя = 0.4 * 720 кг = 288 кг