Від деякого числа відняли його 1/5 і отримали 16,4 знайди це число


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздович Настюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо шукане число як "х". За умовою задачі, ми віднімаємо від нього 1/5, тобто можемо записати рівняння:

x - 1/5 x = 16.4

Складаємо і розв'язуємо рівняння:

4/5 x = 16.4

x = 16.4 / (4/5)

x = 16.4 * (5/4)

x = 20.5

Отже, шукане число дорівнює 20.5.