Стефа вирішила приготувати незвичну страву з тіста та скористалась книгою рецептів відомого кухаря.

У книгі вказано, що для 400 г тіста потрібно 200 г борошна, 120 г молока та 80 г вершків. Скільки грам борошна, молока та вершкiв знадобиться Стефі для приготування тіста, масою 1,6 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Арина.

Пошаговое объяснение:

4*400=1600

4*200=800

4*120=480

4*80=320