Щоб приготувати 8 однакових порцій піци потрібно взяти 480 грам борошна.Скільки потрібно взяти грам

борошна, щоб приготувати 16 таких порцій? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАМ 40 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Квасов Слава.

8 порцій піци вимагають 480 грам борошна.

Щоб знайти кількість борошна для 16 порцій піци, використаємо проп

Отвечает Берегельский Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16=8*2,

отже 480г*2=960 (г) - борошна на 16 порцій піци

Відповідь: 960 грам