Першого дня на елеватор при- везли 1120 кг жита, другого дня - в 2 рази менше, ніж пер - шого, а

третього дня - в 4 рази більше, ніж другого. Скільки кілограмів жита при - везли на елеватор за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Пашалов Илья.

| - 1120 кг

|| - ? кг , в 2 р. менше, ніж |

||| - ? кг , в 4 р. більше, ніж ||

1) 1120 : 2 = 560 (кг) - привезли другого дня.

2) 560 4 = 2240 (кг) - привезли третього дня.

3) 1120 + 560 + 2240 = 3920 (кг) - привезли разом за три дні.

Відповідь: 3920 кг жита, привезли на елеватор за три дні.