Знайти значення виразу 87424-(b+2906)*8 якщо b=4157


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Илья.

Відповідь:

30920

Покрокове пояснення:

87424-(b+2906)*8=
87424-(4157+2906)*8=
87424-7063*8=
87424-56504=30920

Це все писати в рядок, просто написав в стовпчик щоб було зручніше читати