4. 18% цих квартир у будинку становлять 72 однокімнатні квартири, сильки квартир у будинку?


Ответы на вопрос

Отвечает Мовлонова Нигина.

Ответ:

Щоб знайти загальну кількість квартир у будинку, ми можемо скористатися пропорцією між кількістю однокімнатних квартир і загальною кількістю квартир у будинку.

Відомо, що 18% цих квартир у будинку становлять 72 однокімнатні квартири. Щоб знайти загальну кількість квартир, ми можемо встановити таку пропорцію:

18% = 72

100% = х

Де х - загальна кількість квартир у будинку. Щоб знайти значення х, ми можемо використати співвідношення пропорцій:

(18/100) = (72/х)

Ми можемо спростити це рівняння:

0.18 = (72/х)

Далі, щоб знайти значення х, ми можемо розподілити обидві сторони рівняння на 0.18:

0.18 * х = 72

Поділивши обидві сторони на 0.18, отримуємо:

х = 72 / 0.18

Обчислюючи це вираз, ми отримаємо:

х = 400

Отже, загальна кількість квартир у будинку становить 400.