У новому будинку 4/15 усіх квартир становлять двокімнатні квартири, 8/15 усіх квартир-однокімнатні

, а решта - трикімнатні. Яку частину квартир у цьому будинку становлять трикімнатні квартири?

Ответы на вопрос

Отвечает Бардин Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4/15+8/15= 12/15 становлять двокімнатні і однокімнатні квартири

1- 12/15= 3/15= 1/5 становлять трикімнатні квартири