Декоративну клумбу, що має форму прямокутника, довжина якого 6 м та ширина 4 м, планують засадити

квітами та засіяти травою. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухоруков Максим.

Клумба - це фігурна квіткова ділянка у формі геометричної фігури (круга, овала, квадрата, трикутника, прямокутника) або зірчаста, діаметром від 0,75 м до 6 м і більше. Поверхня її завжди трохи опукла з ухилом, а рослини на клумбі саджають так, щоб вони утворювали візерунок або малюнок. Такі квітники слугують як місця для відпочинку та окраси. Одна сторона клумби трикутної форми дорівнює 2 м, друга - на 1/7 м менша від першої, а третя - на 5/7 менша від першої сторони. 1) Яка довжина невідомих сторін клумби? 2) Знайдіть периметр клумб. 3) Скільки коштуватиме огородження всієї клумби самшитом, якщо ціна 1 саджанця - 50 грн, а висаджують їх на відстані 25 см один від одного?

Умова:

Відповідь:

Одна - 2 м

Друга - ? м, на 1/7 менша першої

Третя - ? м, на 5/7 менша першої

1) 14/7 - 1/7 = 13/7 = 1 6/7 (м) - друга;

2) 14/7 - 5/7 = 9/7 = 1 2/7 (м) - третя;

3) 14/7 + 13/7 + 9/7 = 36/7 = 5 1/7 (м) - периметр;

4) 4 • 5 • 50 = 1000 (грн) - треба для огородження клумби садженцями