Ольга задумала засіяти квітами клумбу у вигляді квадрата,але довжину сторони не може визначити.

Однак їй відомо що периметр прямокутника одна сторона якого 10м,а інша на 4м довша,моє такий самий периметр,що й квадрат. Знайди довжину сторони квадратної клумби?

Ответы на вопрос

Отвечает Хвисюк Ірина.

Ответ:

12 м

Пошаговое объяснение:

1) 10 + 4 = 14 (м) – длина второй стороны прямоугольника

2) (10+14)×2 = 24×2 = 48 (м) – периметр прямоугольника

3) 48 : 4 = 12 (м) – длина стороны квадрата