1108.' На обід у харчевні «Три піскарі» лисиця Аліса та кіт Базиліо замовили салат «Олів'є»,

смажене по- рося і торт з морозива. Коли їм принесли рахунок, то виявилось, що за салат треба заплатити 28 % суми, за порося 54 %, а за торт решту 108 сольдо. Скільки сольдо коштував обід Аліси та Базиліо? — —​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучинская Есения.

Ответ:

648

Пошаговое объяснение:

28+54=32+50=82= 18-108

18*5 90= 5= 18:1.5=10