21. На обід у харчевні «Три піскарі» лисиця Аліса та кіт Базиліо замовили салат «Олів'є», смажене

порося і торт з морозива. Колиїм принесли рахунок, то виявилось, що за салат треба заплатити28 % суми, за порося54 %, а за торт решту 108 сольдоСкільки сольдо коштував обід Аліси та Базиліо?в виде задачи

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшова Марина.

Ответ:

600 сольдо

Пошаговое объяснение:

1) Вартість торта у відсотках від загального рахунку: 100%-54%-28%=18%

2) Пропорція: 18%=108 сольдо

100%=х сольдо

х=100*108/18=600 сольдо

Відповідб: Аліса та Базиліо заплатили 600 сольдо.

Отвечает Зайцева Карина.

Ответ:

600

Пошаговое объяснение:

100-28-54=18%-торт

108/0,18=600сольдо - коштує весь обід