Кит Базиліо з'їв обид 9/20 кг сосисок, а лисиця Аліса-на 3/20 кг більше,ніж Базиліо. Скільки

кілограмів сосисок з'їли на обід Базиліо и Аліса разом? плиз помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Сергей.

Пошаговое объяснение:

Кіт Базиліо - 9/20 кг,

Лисиця Аліса - ?, на 3/20 кг більше,

Разом - ?,


1) 9/20 + 3/20 = 12/20 = 3/5 кг - з'їла лисиця Аліса,

2) 9/20 + 3/5 = 9/20 + 12/20 = 21/20 = 1  1/20 кг - з'їли на обід Базиліо и Аліса разом