Допоможіть срочно даю 50 балів за задачу (задача 6 класу) 3) В кафе на обід заказали салат, м'ясо

та торт. Салат коштував 28% суми, м'ясо 54%, а торт-решту 108 грн. Скільки заплатили за весь обід?

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздов Владик.
Щоб знайти загальну вартість обіду, спочатку потрібно знайти вартість кожної страви, а потім їх додати разом.

Вартість салату:
Салат коштував 28% від суми, тобто 0.28 * сума.
Вартість м'яса:
М'ясо коштувало 54% від суми, тобто 0.54 * сума.
Вартість торта:
Вартість торта дорівнює 108 грн.
Загальна вартість обіду:
Сума = (0.28 * сума) + (0.54 * сума) + 108 грн.

Тепер об'єднаємо подібні доданки:
Сума = (0.28 + 0.54) * сума + 108 грн.

Сума = 0.82 * сума + 108 грн.

Тепер можемо вирішити це рівняння і знайти суму:
0.82 * сума = Сума - 108 грн.

Розкриваємо дужки:
0.82 * сума = 1 * сума - 108 грн.

Переносимо 0.82 * суму на ліву сторону:
0.82 * сума - сума = -108 грн.

Виділяємо суму:
(0.82 - 1) * сума = -108 грн.

Спрощуємо вираз в дужках:
(-0.18) * сума = -108 грн.

Тепер розділимо обидві сторони на -0.18, щоб знайти суму:
сума = (-108 грн.) / (-0.18)

сума = 600 грн.

Отже, за весь обід заплатили 600 грн.
Отвечает Галимзянов Рамазан.

Ответ:

я зробив розвязок помнож і поділи що я написав

і буде відповідь

Пошаговое объяснение:

1)28+54=82 (%)

2)100-82=18(%)

3)108÷18=х(1%)

4) Х×100= вся ціна