У призми площа бічної поверхні дорівнює 20 см2, а площа основи - 6 см2. Тоді площа повної поверхні

дорівнює СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

Sпов= Sбок+2Sосн=20+2•6=20+12=32см2