Поділи число 1001 на три частини, пропорційні числам 1, 2 і 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Печерик Маргарита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Загальна кількість частин, на які треба розділити число 1001 - 1 + 2 + 4 = 7.

Нехай перша частина дорівнює х. Тоді друга частина дорівнює 2х, а третя - 4х.

Загальна сума трьох частин дорівнює 1001:

х + 2х + 4х = 1001

7х = 1001

х = 143

Отже, перша частина дорівнює 143, друга - 2 * 143 = 286, а третя - 4 * 143 = 572.

Отвечает Семенюк Настя.

Пошаговое объяснение:

1 число = 1х = х

2 число = 2х

3 число = 4х

Сумма чисел = 1001

х + 2х + 4х = 1001

7х = 1001

х = 1001 : 7

х = 143

1 число = (х) = 143

2 число = (2х) = 2 * 143 = 286

3 число = (4х) = 4 * 143 = 572

143 + 286 + 572 = 1001