Поле площею 600 га розбито на чотири частини, пропорційні числам 2; 3; 7; 8. Знайдіть площу

кожної частини. Розгорнутий кут розділили на частини, пропорційні числам 5 і 4. Знайдіть градусні міри утворених кутів. помогите плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Малюгін Олексій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)Нехай ціла частина - х, тоді відношення частин 2х, 3х, 7х, 8х

2х+3х+7х+8х= 600

20х= 600

х= 30

2х=2*30=60 га

3х=3*30= 90 га

7х= 7*30=210 га

8х= 8*30= 240 га

2)Розгорнутий кут дорівнює 180° а відношення частин  5х і 4х

4х+5х=180 °

9х=180

х=20

4х=20*4=80°

5х=5*20=100°