ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО!! ПИСАТЬ С РЕШЕНИЕМ!!!! 43.Чему равна АВС показанного прямоугольного

треугольника (угол С = 90°) длина вертикали АС, если ВС = 36 см, АВ = 39 см? Ответ: .... см.28. Длина верхнего основания ВС равнобедренной трапеции ABCD (AB=CD) равна 7 см, угол А равен 45°, а высота ВЕ равна 5 см.1. Найдите длину AD нижнего основания трапеции. 2. Вычислите площадь трапеции. Файл прикреплён. ОТВЕТЬТЕ С РЕШЕНИЕМ!!! СПАСИБО ♡​

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Мария.

Ответ:

46)Застосуємо теорему Піфагора, яка стверджує, що в прямокутному трикутнику сума квадратів катетів (двох коротших сторін) дорівнює квадрату гіпотенузи (найбільшої сторони), тобто:

AB² + BC² = AC²,

де AB і BC - довжини катетів, а AC - довжина гіпотенузи.

В нашому випадку катетами є AB і BC, а гіпотенузою - AC, тобто:

AB² + BC² = AC²,

39² + 36² = AC²,

1521 + 1296 = AC²,

2817 = AC².

Тоді довжина гіпотенузи дорівнює:

AC = √2817 ≈ 53,04 см.

Таким чином, довжина вертикальної сторони АС є другим катетом і може бути знайдена за допомогою теореми Піфагора:

AC² = AB² + BC²,

53,04² = 39² + 36²,

2817 = 1521 + 1296,

2817 = 2817.

Отже, ми перевірили, що значення AC, яке ми знайшли, є правильним. Щоб знайти довжину вертикальної сторони АС, ми повинні застосувати відому формулу для прямокутних трикутників:

AC * AS = AB * BC,

де AS - довжина вертикальної сторони.

Підставляючи відомі значення, ми отримуємо:

53,04 * AS = 39 * 36,

AS = (39 * 36) / 53,04,

AS ≈ 26,5.

Отже, довжина вертикальної сторони АС дорівнює близько 26,5см

Пошаговое объяснение:

28)За умовою задачі, трапеція ABCD є рівнобедреною, тому AB = CD. Також умова надає нам довжину верхньої основи ВС, але нам потрібна довжина нижньої основи AD. Оскільки трапеція ABCD є рівнобедреною, то середня лінія EF є висотою, і вона ділить нижню основу AD на дві рівні частини. Позначимо довжину AD як 2x, тоді відповідно ВС = x + 7.

Для трикутника ABE ми знаємо довжини катетів AB і BE, а також величину кута A, тому ми можемо визначити довжину гіпотенузи AE за допомогою тригонометричних функцій:

sin(45°) = AB/AE,

AE = AB/sin(45°) = 5√2 см.

Також, ми можемо використати відношення півоснов трапеції до її висоти, щоб знайти довжину півоснови AD:

AD/BE = (AB + CD)/BE = (BC + AD)/BE = 2x/5,

AD = (2x * BE)/5.

За допомогою теореми Піфагора ми можемо знайти довжину BE:

BE² = AE² - AB² = (5√2)² - 7² = 25*2 - 49 = 1,

BE = √1 = 1 см.

Таким чином, ми можемо знайти довжину півоснови AD:

AD = (2x * BE)/5 = (2x * 1)/5 = 2x/5.

Ми знаємо, що BC = AB = CD, тому з теореми Піфагора для трикутника BCD ми можемо знайти довжину BC:

BC² = CD² - BD² = (2x + 7)² - (5√2)²,

BC² = 4x² + 28x + 49 - 50 = 4x² + 28x - 1,

BC = √(4x² + 28x - 1) см.

Таким чином, ми знайшли довжини BC та AD, використовуючи геометричні властивості рівнобедреної трапеції.

2)немає ніякого файла