З однієї пристані відплили одночасно два катери в протележних напрямках. Швидкість одного 55 км

/год а другого-на 4 км /год більша. Яка буде відсать між катерами через 7 годин? Розв'язати задачу з умовою

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкоскок Даниил.

Ответ:

798 км

Пошаговое объяснение:

                 Швидкість                   Час            Відстань

1 катер          55 км/год                 7 год              ?

2 катер         ?,на 4 км/год б.          7 год            

1)55+4=59 (км/год) -швидкість  другого.

2) 55+59= 114 (км/год) - швидкість віддалення,

3) 7*114=798(км)