Площа прямокутного городу 6 арів а його довжина 100 м яка ширина городу помогите пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Сметанников Данил.

Ответ:

Удачи!

Пошаговое объяснение:

1а= 100м2

6а= 600 м2

b= S/a = 600/100= 6м