СРОЧНО ПОМОГИТЕ 1. запишіть усі цілі числа які задовольняють нерівності 1) -6≤у<1,8 2)

-4,5<х< 3 2. Знайти значення виразу: |-64|:0,8+|-2,85|*1,6=

Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Розв'язок:

1. 1) -6; -5; -4; -3; -2; -1; 0; 1.

(-6 включається в проміжок оскільки там стоїть знак менше рівне)

2) -4; -3; -2; -1; 0; 1; 2.

2. |-64|:0,8+|-2,85|·1,6 = 64·10/8 + 2,85·1,6 = 80 + 4,56 = 84,56.

Відповідь: 84,56.