1)Знайдіть усі цілі числа, які задовольняють нерівність: |х|≤4,8 І позначте їх на координатній

прямій 2)Позначте на координатній прямій усі значення х, які задовольняють нерівність 5х≤2х. Сейчас очень нужно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Відповідь:

1) x ∈ {-4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3; 4}

2) ytvj;kbdj gjpyfxbnb

Покрокове пояснення:

1) |х|≤4,8

\left \{ {{x\leq 4,8} \atop {x\geq -4,8}} \right.

x ∈ {-4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3; 4}

2) 5х≤2х  / : х

 5≤2. = не існує!!!

 

Таких значень немає, оскільки 5>2- завжди