Замість квадратиків запишіть таке число щоб усі рівняння мали корінь 2 3х+5=? 7х-4=? ?-11х=12

Срочно спасибо заранее

Ответы на вопрос

Отвечает Кособокова Настя.

Ответ:

1)2  3x + 5 =  -  \frac{5}{23}

2)7x - 4 =  \frac{4}{7}

3) - 11x = 12 -  \frac{12}{11}