3. Знайдіть найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел:1)2 і 15 2)120 і 28​


Ответы на вопрос

Отвечает Сметанка Камилла.

Ответ:1)нет 2)4

Пошаговое объяснение: 1)2=2 15=3*5 его нет. 120=2*2*2*5*3 28=2*2*7 НСД=4