Шкільний автобус після уроків розвозить учнів і вчителів по до мівках. Після того як на першій

зупинці вийшло 5 учнів та 1 учитель, на другий - 9 учнів, а на третій - 12 учнів, в автобусі залишилося 6 учнів та 3 вчителі. Скільки пасажирів було в шкільному автобусі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Сёма.

Ответ:36пасажирів

Пошаговое объяснение:5+1=6пасажирів

9+12=21пасажирів(з другої і третьої зупинки)

6+21=27пасажирів(з трьох зупинок)

6+3=9пасажирів(які залишилися у автобусі)

27+9=36 пасажирів(на початку поїздки)