На першій зупинці з автобуса вийшло 6 пасажирів, а зайшло − 4. На другій зупинці вийшло 2

пасажира, а зайшло − 9. Після цього в автобусі стало 17 пасажирів. Скільки пасажирів було в автобусі спочатку? пж!

Ответы на вопрос

Отвечает Sarvas Alina.

Ответ:

12 пасажирів

Пошаговое объяснение:

Умова

Було - х (пасажирів)

I остановка - х - 6 + 4 = y

ІІ остановка - y - 2 + 9 = 17

Розв'язання

x - 6 + 5 - 2 + 9 = 17

x = 17 + 6 - 5 + 3 - 9

x = 12

Відповідь: було 12 пасажирів.